XXV Niedziela Zwykła – 22.IX.2024r.

1. Bóg zapłać za ofiary na archidiecezjalne uczelnie katolickie. Zebrano 273zł.
  2. Dzisiaj zbiórka do puszek dla „Caritas”, na pomoc poszkodowanym w wyniku powodzi. Caritas przekazała już 400tys. Zł. Zbiórkę przeprowadzi młodzież przygotowująca się do Bierzmowania.
  3. Jutro Dzień Chorych w Archikatedrze o godz. 11.00. Zapraszam tych, którzy pragną go przeżyć z innymi.
  4. Dziękuję za ofiary składane okazji przyjęcia zaproszenia na Uroczystości Święta Dziękczynienia i Festynu Parafialnego.
  5. Zapraszam osoby chcące przeżyć „Dzień Chorych” do Archikatedry na jutro na godz. 11.00.
  6. W poniedziałek wspomnienie św. Pio z Pietrelciny, w piątek św. Wincentego A Paulo i w sobotę Św. Wacława.
  7. Dziękuję za wysprzątanie kościoła rodzinie mającej uroczystość ślubną. Bardzo proszę o przygotowanie świątyni na przyszłą niedzielę następne rodziny z ul. Długiej: Biernaccy, Gawęda, Ociepa.
  9. Dzieci zapraszam do zakrystii po „Ziarenka”.