Piesza pielgrzymka na Jasną Górę

W najbliższy piątek – 23 sierpnia o godzinie 15.30 spotykamy się na placu kościelnym i po błogosławieństwie ruszamy w pieszej pielgrzymce na Jasną Górę. Wyposażeni jesteśmy w wygodne obuwie, stosowny strój i nakrycie głowy. Zabieramy ze sobą wodę do picia i intencję pielgrzymkową. Idziemy do Naszej Matki pełni ufności, że zaniesie nasze intencje do Swojego Syna. Pójdziemy ulicami: Długą, Szkolną, Św. Br. Alberta, Michałowskiego, kilkuminutowy odpoczynek przy M1, Obr. Westerplatte, Szajnowicza-Iwanowa, ks. Jerzego Popiełuszki i Jasna Góra. Droga zajmie nam ok. dwóch godzin. Na Szczycie Msza Św. o godz. 18.30. Tegorocznym kaznodzieją jest o. Marcin Ciechanowski. Temat rozważań ” Serce pełne słów „. Iść może każdy. Nie ma zapisów. Zapraszam do wzięcia udziału w tym ważnym wydarzeniu. ks. Marek Jachna – proboszcz.