XVII Niedziela Zwykła – 28.VII.2024r.

1. Dzisiaj poświęcenie pojazdów mechanicznych z okazji wspomnienia Św. Krzysztofa. Poświęcenie po każdej Mszy św.
  2. I czwartek miesiąca. Msza Św. I Nabożeństwo o powołania o godz. 18.00
  3. I piątek miesiąca. Spowiedź o godz. 17.30 i Msza Św. Z Nabożeństwem o godz. 18.00.
  4. I sobota miesiąca. Msza Św. i Nabożeństwo Fatimskie z procesją wokół ze świecami kościoła o godz. 18.00
  5. Zapraszam na spotkanie organizacyjne przed Świętem Dziękczynienia i festynem na piątek 2 sierpnia. Zachęcam do przyjścia wszystkich mogących brać udział w organizacji tych przedsięwzięć.
  6. W poniedziałek wspomnienie Św. Marty, Marii i Łazarza, w środę Św. Ignacego z Loyoli, w czwartek Św. Alfonsa Marii Liguoriego
  7. Dziękuję za wysprzątanie kościoła Michalak, Szczypiór i Kaderzawek. Bardzo proszę o przygotowanie świątyni rodzinę mającą uroczystość ślubną.
  10. Mamy nowy żyrandol w kościele na Woli Hankowskiej. Nazwa żyrandola – „Maria Teresa” wykonany przez Firmę „Stylistic Cristal” z Gliwic. Cena z zamontowaniem 10942zł.
  11. Zapowiedzi:

Kamil Kmiecik, 1996r, kawaler, Wierzchowisko