XXIV Niedziela Zwykła – 15.IX.2024r.

1. Dzisiaj po wszystkich Mszach Św. Zbiórka do puszek na Archidiecezjalne Uczelnie Katolickie
  2. Dziękuję za ofiary składane okazji przyjęcia zaproszenia na Uroczystości Święta Dziękczynienia i Festynu Parafialnego.
  3. Zapraszam na spotkanie kandydatów do bierzmowania z klasy I ponadpodstawowej na jutro – poniedziałek i na czwartek na godz. 19.00.
  4. Zapraszam na spotkanie dzieci i rodziców z klasy VI na piątek na godz. 19.00. Temat – początek przygotowania do Sakramentu Bierzmowania.
  5. W poniedziałek wspomnienie św. Męczenników Korneliusza i Cypriana, w środę Święto Św. Stanisława Kostki, w piątek Św. Męczenników Andrzeja Kim Taegon i Towarzyszy i w sobotę Święto Św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty.
  6. Dzisiaj odbędzie się koronacja Cudownej Piety NMP w Wielgomłynach.
  7. Dziękuję za wysprzątanie kościoła rodzinom z ul. Długiej: pp.  Kiern, Kiern, Puchała. Bardzo proszę o przygotowanie świątyni na przyszłą niedzielę rodzinę mającą uroczystość ślubną.