XXVI Niedziela Zwykła – 25.IX.2022r.

1. Bóg zapłać za ofiary, które składaliście do puszek na archidiecezjalne uczelnie katolickie. Zebrano 395,7zł.
  2. Dzisiaj przypada 108 Światowy Dzień Migranta i Uchodźcy.
  3. W poniedziałek zapraszam na spotkanie rodziców i młodzież z klasy VI rozpoczynających przygotowanie do Sakramentu Bierzmowania. Zapraszam na godz. 19.00 do salki parafialnej.
  4. I sobota miesiąca. Msza Św. i Nabożeństwo Fatimskie z procesją ze świecami wokół kościoła o godz. 18.00.
  5. Wieczór Adoracji. Zapraszam w sobotę po Mszy św. ok. godz. 19.00.
  6. Od soboty rozpoczyna się miesiąc październik i nabożeństwa różańcowe. W sobotę w czasie nabożeństwa fatimskiego a w niedzielę o godz. 15.30. Na Woli o godz. 10.00. Za każdorazowy udział w nabożeństwie można uzyskać odpust zupełny.
  7. We wtorek wspomnienie św. Wincentego a Paulo, w środę św. Wacława, w czwartek Święto Św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała, w piątek wspomnienie św. Hieronima i w sobotę św. Teresy od Dzieciątka Jezus.
  8. Dziękuję za wysprzątanie kościoła rodzinom z ul. Długiej. Bardzo proszę o przygotowanie naszej świątyni na niedzielę rodzinę mającą uroczystość ślubną.
  11. Zbiórka kandydatów na ministrantów w sobotę o godz. 10.00.
  12. Dzieci zapraszam po ziarenka do zakrystii.
  13. Zapowiedzi:

Wojciech Dziwiński, 1997r., Czarny Las