XXVII Niedziela Zwykła – 2.X.2022r.

 1. Rozpoczął się miesiąc październik i nabożeństwa różańcowe. W każdą niedzielę zapraszam na godz. 15.30, we wtorki po Mszy Św. o godz. 8.00 i w pozostałe dni o godz. 17.30. Na Woli w niedziele o godz. 10.00 a w poniedziałki i środy o godz. 16.00. W tym tygodniu w piątek ze względu na pierwszy piątek miesiąca nabożeństwo o godz. 18.00. Za każdorazowy udział w nabożeństwie można uzyskać odpust zupełny. Zapraszam wszystkich a szczególnie dzieci przygotowujące się do I Komunii Św., pozostałe dzieci, młodzież przygotowującą się do Sakramentu Bierzmowania i dorosłych.
 2. W środę zapraszam na spotkanie młodzież z klasy VII i VIII przygotowujących się do Sakramentu Bierzmowania. Zapraszam na godz. 19.00 do salki parafialnej.
 3. W czwartek spotkanie kandydatów do bierzmowania z kl. I i pozostałych klas ponadpodstawowych o godz. 19.00.
 4. I czwartek miesiąca. Msza Św. i nabożeństwo o godz. 18.00.
 5. I piątek miesiąca. Spowiedź o godz. 17.00, Nabożeństwo Różańcowe o godz. 18.00 i Msza Św. o godz. 18.30. Na Woli spowiedź o godz. 15.00, różaniec o godz. 15.30 i Msza Św. o godz. 16.00. Przypominam szczególnie dzieciom z czwartej klasy o rozpoczęciu praktyki dziewięciu pierwszych piątków miesiąca.
 6. Za tydzień XXII Dzień Papieski. Młodzież będzie zbierała do puszek po każdej Mszy Św. ofiary na Dzieło Nowego Tysiąclecia.
 7. W środę 12 października planujemy wspólnie z parafią w Lubojnie udział w projekcji filmu „Johny” opowiadający o postaci ks. Jana Kaczkowskiego. Cena biletu wraz z przejazdem ok. 30 zł. Wyjazd spod kościoła ok. godz. 19.00.
 8. Od przyszłej niedzieli można będzie wpisywać intencje Mszy Św. do kalendarza intencji na przyszły rok .
 9. We wtorek wspomnienie św. Franciszku z Asyżu, w środę Św. Faustyny Kowalskiej, w piątek NMP Różańcowej
 10. Dziękuję za wysprzątanie kościoła rodzinie mającej uroczystość ślubną. Bardzo proszę o przygotowanie naszej świątyni na niedzielę rodziny z ul. Długiej. Sugeruję p. Wochal, Sekret i sąsiadów.
 11. Polecam tygodnik „Niedziela” z dodatkiem. Cena 10zł.
 12. Spotkanie chóru w piątek o godz. 19.00.
 13. Zbiórka kandydatów na ministrantów w sobotę o godz. 10.00.
 14. Dzieci zapraszam po ziarenka do zakrystii.
 15. Zapowiedzi:

Wojciech Dziwiński, 1997r., Czarny Las

Monika Kolańczyk, 1998r., Wola Kiedrzyńska

Zapowiedź 2

Proboszcz