XXVIII Niedziela Zwykła – 9.X.2022r.

 1. Dzisiaj na wszystkich Mszach Świętych odbywa się liczenie wiernych.
 2. W środę 12 października planujemy wspólnie z parafią w Lubojnie udział w projekcji filmu „Johny” opowiadający o postaci ks. Jana Kaczkowskiego. Cena biletu wraz z przejazdem ok. 30zł. Wyjazd spod kościoła ok. godz. 18.40.
 3. Za tydzień XXII Dzień Papieski. Młodzież będzie zbierała do puszek po każdej Mszy Św. ofiary na Dzieło Nowego Tysiąclecia.
 4. Od przyszłej dzisiaj można będzie wpisywać intencje Mszy Św. do kalendarza intencji na przyszły rok . Pamiętamy o urodzinach, rocznicach, imieninach i o zmarłych, którzy oczekują na naszą modlitwę.
 5. W miesiącu październiku zapraszam na nabożeństwa różańcowe. W każdą niedzielę na godz. 15.30, we wtorki po Mszy Św. o godz. 8.00 i w pozostałe dni o godz. 17.30. Na Woli w niedziele o godz. 10.00 a w poniedziałki i środy o godz. 16.00. W tym tygodniu w piątek ze względu na pierwszy piątek miesiąca nabożeństwo o godz. 18.00. Za każdorazowy udział w nabożeństwie można uzyskać odpust zupełny. Zapraszam wszystkich a szczególnie dzieci przygotowujące się do I Komunii Św., pozostałe dzieci, młodzież przygotowującą się do Sakramentu Bierzmowania i dorosłych.
 6. Na ostatnich ławkach są wystawione kartki na wypominki. Można już podawać wypisane kartki wspominkowe z wyraźnym zaznaczeniem czy mają to być wypominki roczne czy Oktawalne. Jeśli nie będzie oznaczenie, będę je wpisywał jako Oktawalne. Wypominki roczne – modlimy się w każdą niedzielę roku przed Mszą o godz. 9.00 różańcem a w czasie oktawalnych przez osiem dni od 1 listopada modlimy się różańcem a następnie są odprawiane Msze Św. w intencji zmarłych.
 7. W czwartek wspomnienie bł. Honorata Koźmińskiego a w sobotę Św. Teresy od Jezusa.
 8. W sobotę 15października przypada Dzień Dziecka Utraconego. Obchody te odbędą się w kościele p.w. Św. Józefa w Częstochowie. Początek o godz. 17.30.
 9. Dziękuję za wysprzątanie kościoła rodzinom z ul. Długiej. Bardzo proszę o przygotowanie naszej świątyni na niedzielę rodziny z ul. Długiej. Sugeruję p. Kłaczyńskich, Ziębaczewskich i sąsiadów.
 10. Polecam tygodnik „Niedziela” z dodatkiem. Cena 10zł.
 11. Spotkanie chóru w piątek o godz. 19.00.
 12. Zbiórka kandydatów na ministrantów w sobotę o godz. 10.00.
 13. Dzieci zapraszam po ziarenka do zakrystii.

Proboszcz