XXIX Niedziela Zwykła – 16.X.2022r.

 1. Dzisiaj przypada XXII Dzień Papieski. Młodzież będzie zbierała do puszek po każdej Mszy Św. ofiary na Dzieło Nowego Tysiąclecia.
 2. Spotkanie młodzieży przygotowującej się do Sakramentu Bierzmowania z kl. I i starszych ponadpodstawowych w czwartek o godz. 19.00.
 3. W przyszłą niedzielę Światowy Dzień Misyjny i początek Tygodnia Misyjnego. Zbiórka do puszek na potrzeby misji po każdej Mszy Św.
 4. Można wpisywać intencje Mszy Św. do kalendarza intencji na przyszły rok . Pamiętamy o urodzinach, rocznicach, imieninach i o zmarłych, którzy oczekują na naszą modlitwę.
 5. W miesiącu październiku zapraszam na nabożeństwa różańcowe. W każdą niedzielę na godz. 15.30, we wtorki po Mszy Św. o godz. 8.00 i w pozostałe dni o godz. 17.30. Na Woli w niedziele o godz. 10.00 a w poniedziałki i środy o godz. 16.00. Za każdorazowy udział w nabożeństwie można uzyskać odpust zupełny. Zapraszam wszystkich a szczególnie dzieci przygotowujące się do I Komunii Św., pozostałe dzieci, młodzież przygotowującą się do Sakramentu Bierzmowania i dorosłych.
 6. Na ostatnich ławkach są wystawione kartki na wypominki. Można już podawać wypisane kartki wypominkowe z wyraźnym zaznaczeniem czy mają to być wypominki roczne czy Oktawalne. Jeśli nie będzie oznaczenie, będę je wpisywał jako Oktawalne. Wypominki roczne – modlimy się w każdą niedzielę roku przed Mszą o godz. 9.00 różańcem a w czasie oktawalnych przez osiem dni od 1 listopada modlimy się różańcem a następnie są odprawiane Msze Św. w intencji zmarłych.
 7. W wspomnienie Św. Ignacego Antiocheńskiego, we wtorek święto Św. Łukasza, w czwartek św. Jana Kantego, w sobotę Św. Jana Pawła II.
 8. Dziękuję za wysprzątanie kościoła rodzinom z ul. Długiej. Bardzo proszę o przygotowanie naszej świątyni na niedzielę rodzinę mającą uroczystość ślubną.
 9. Polecam tygodnik „Niedziela” z dodatkiem. Cena 10zł.
 10. Spotkanie chóru w piątek o godz. 19.00.
 11. Zbiórka kandydatów na ministrantów w sobotę o godz. 10.00.
 12. Dzieci zapraszam po ziarenka do zakrystii.

Proboszcz