XVII Niedziela Zwykła – 30.VII.2023r.

1. W tym tygodniu we wtorek rozpoczyna się miesiąc sierpień – czas abstynencji od napojów alkoholowych.
  2. W najbliższą środę – 2 sierpnia – można uzyskać odpust porcjinkuli.
  3. I czwartek miesiąca. Msza Św. i nabożeństwo o godz. 18.00.
  4. I piątek miesiąca. Spowiedź o godz. 17.30 i Msza Św. z nabożeństwem o godz. 18.00. Na Woli spowiedź o godz. 16.15 i Msza Św. o godz. 16.30.
  5. I sobota miesiąca. Msza Św. i Nabożeństwo Fatimskie z procesją ze świecami wokół kościoła o godz. 18.00.
  6. W przyszłą niedzielę – 6 sierpnia – przypada Uroczystość Przemienienia Pańskiego.
  7. Rozpoczęliśmy przygotowania do XII Święta Dziękczynienia i festynu z tej okazji. Bardzo proszę o przygotowanie lub przyniesienie darów na fanty do loterii fantowej. W tej sprawie przedstawiciele parafii zawitają też do Waszych domów. Za wszelką pomoc i zaangażowanie serdecznie dziękuję.
  8. W poniedziałek wspomnienie Św. Ignacego z Loyoli, we wtorek Św. Alfonsa Marii Liguoriego, w piątek Św. Jana Marii Vianneya
  9. Dziękuję za wysprzątanie kościoła rodzinom z ul. Sosnowej. Bardzo proszę o przygotowanie świątyni rodziny z ul. Leśnej.
  12. Zapowiedzi:

Dominik Sołtysiak, 2002r., kawaler, Łobodno