Święto Przemienienia Pańskiego – 6.VIII.2023r.

1. Trwa miesiąc sierpień – czas abstynencji od napojów alkoholowych.
  2. Dzisiaj – 6 sierpnia – przypada Uroczystość Przemienienia Pańskiego.
  3. W najbliższy czwartek – 10 sierpnia – wspominamy Św. Wawrzyńca – patrona kapliczki w Woli Kiedrzyńskiej. Msza Św. w kościele w Woli Hankowskiej o godz. 17.00.
  4. W sobotę – 12 sierpnia – gościmy pielgrzymów z Chojnic a w niedzielę – 13 sierpnia pielgrzymów z Płocka. Otwórzmy dla pielgrzymów nasze Seca i drzwi domów.
  5. Rozpoczęliśmy przygotowania do XII Święta Dziękczynienia i festynu z tej okazji. Bardzo proszę o przygotowanie lub przyniesienie darów na fanty do loterii fantowej. W tej sprawie przedstawiciele parafii zawitają też do Waszych domów. Za wszelką pomoc i zaangażowanie serdecznie dziękuję.
  6. We wtorek wspominamy Św. Dominika, w środę Święto Św. Teresy Benedykty od Krzyża, w czwartek Św. Wawrzyńca i w piątek Św. Klary.
  7. Dziękuję za wysprzątanie kościoła rodzinom z ul. Leśnej. Bardzo proszę o przygotowanie świątyni rodziny z ul. Modrzewiowej i Poziomkowej.
  8. Polecam tygodnik „Niedziela” z dodatkiem. Cena 10zł. Dzisiaj z szeroką relacją z naszej parafii.