VI Niedziela Zwykła – 12.II.2023r.

  1. Dzisiaj po wszystkich Mszach Św. zbiórka do puszek na ofiary trzęsienia ziemi w Turcji i Syrii. Zbiórka organizowana przez „Caritas”.
  2. Z okazji Dnia Chorego zbiórka do puszek na ruch „BETEL” będzie w przyszłą niedzielę 19 lutego po wszystkich Mszach Św.
  3. Do 22 lutego w w środę popielcową będzie można składać elektrośmieci na placu kościelnym na parkingu na paletach przy krzyżu. Palety będą rozłożone po przyszłej niedzieli 19.II. Cel – na Kościoły na wschodzie gdzie mieszkają nasi rodacy.
  4. Mamy ogrzewany kościół. Jeśli ktoś ma życzenie uczestniczyć w kosztach ogrzewania, to bardzo proszę podawać ofiary w podpisanych kopertach na tacę lub przekazywać bezpośrednio.
  5. We wtorek Święto Św. Cyryla i Metodego
  6. Dziękuję za wysprzątanie kościoła rodzinom z ul Długiej. Bardzo proszę o przygotowanie naszej świątyni na niedzielę następne rodziny z ul Długiej. Sugeruję okolice rodzin: p. Małasiewicz, Kweczke, Zielonka
  7. Polecam tygodnik „Niedziela” z dodatkiem. Cena 10zł.
  8. Dzieci zapraszam po ziarenka do zakrystii.

Proboszcz