Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki – 1.I.2022r.

1. Dzisiaj, w Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki, małżeństwa mogą odnowić przyrzeczenia małżeńskie z okazji piątkowego święta Świętej Rodziny. Odnowienie przyrzeczeń na każdej Mszy Św.
  2. Trwa wizyta kolędowa. Z programem można zapoznać się z tablicy ogłoszeń lub ze strony internetowej.
  3. W czwartek dzień spowiedzi przed I piątkiem miesiąca od godz. 17.00 i w Woli Hankowskiej od godz. 15.30. Nawiedziny chorych. Nabożeństwo o powołania po Mszy Św. o godz. 18.00.
  4. W piątek 6 stycznia Uroczystość Objawienia Pańskiego. Msze Św. jak w każdą niedzielę. Po każdej Mszy Św. poświęcenie mirry kadzidła i złota. I piątek miesiąca. Nabożeństwo po Mszy Św. o godz. 12.00.
  5. W piątek 6 stycznia w czasie Mszy Św. i po Mszy Św. o godz. 16.00 towarzyszyć nam będzie Zespół Dobrych Uczynków ze Starostwa Powiatowego. Nie ma biletów wstępu, ale uprzejme z naszej strony będzie ugościć artystów poczęstunkiem, dlatego bardzo proszę aby Panie odkroiły kawałek ciasta upieczonego na święto i przyniosły, aby poczęstować gości. Dziękuję!
  6. I sobota miesiąca. Msza Św. i Nabożeństwo Fatimskie o godz. 18.00.
  7. Za tydzień Niedziela Chrzty Pańskiego. Kończymy okres Narodzenia Pańskiego, ale kolędujemy do 2 lutego – Święta Ofiarowania Pańskiego.
  8. Za tydzień będziemy uczestniczyć w jasełkach w wykonaniu dzieci z naszej szkoły po Mszy Św. o godz. 12.00.
  9. W sobotę 14 stycznia od godz. 17.00 planujemy wspólne śpiewanie kolęd i koncert artystów p. Jajkiewicz i artystów z naszej parafii. Bardzo proszę zaplanować sobie czas na udział w tych wydarzeniach.
  10. Mamy ogrzewany kościół. Jeśli ktoś ma życzenie uczestniczyć w kosztach ogrzewania, to bardzo proszę podawać ofiary w podpisanych kopertach na tacę lub przekazywać bezpośrednio.
  11. Dziękuję za wysprzątanie kościoła rodzinom z ul Długiej. Bardzo proszę o przygotowanie naszej świątyni na niedzielę następne rodziny z ul Długiej. Sugeruję okolice rodzin: p. Kokoszczyk, Broniszewscy, Korn.
  13. Dzieci zapraszam po ziarenka do zakrystii.
  14. Spotkanie chóru dzisiaj po Mszy Św. wieczornej o godz. 17.00.
  15. Wczoraj 31 grudnia o godz. 9.34 zmarł Papież Benedykt XVI. Trwajmy na modlitwie w intencji Jego zbawienia.

Program Wizyty kolędowej: Wola Hankowska

i Wierzchowisko 2022r.

Poniedziałek – 2.I.

11.00 Wola Hankowska – Dworska 28 ( Zielińscy) – W.K. Akacjowa 56 ( Ochocka)

18.00 W. Połaniecka, Br. Alberta 67 (Hercog) – 73 (Sieczko), Kasztanowa, Krótka, Ogrodowa, Olchowa

Wtorek  – 3.I.

11.00 Wola Kiedrzyńska – Akacjowa 150( Jędreccy)– Mykanowska 6 (Ściebura)

18.00 W – sko – Kolorowa, Leszczynowa, Jagodowa, Poziomkowa, Brzozowa

Środa – 4.I.

11.00 W.K. Mykanowska 3 ( Woldańscy), Polna, Mała 37 ( Kucharczyk)

18.00 W – sko – Wiśniowa, Brzoskwiniowa, Parkowa, Lazurowa

Sobota – 7.I.

9.00 W-sko – Dębowa, Głogowa, Jodłowa, Berberysowa, Słoneczna 1 (Opala) – 31a (Teper)

Jeśli podane terminy są kolizyjne, bądź pominąłem jakąkolwiek rodzinę, bardzo proszę o indywidualne umówienie wizyty duszpasterskiej na konkretny termin z ks. Proboszczem lub z ministrantami. Można umawiać się telefonicznie. nr tel. 34-3287197 Proszę nagrać się na sekretarkę, podając numer telefonu. Oddzwonię. Ks. Proboszcz.

www.parafia.wierzchowsko.pl                   kancelaria@parafia.wierzchowisko.pl