III Niedziela Zwykła – 22.I.2023r.

1. Dzisiejszą Niedzielą Słowa Bożego rozpoczyna się Tydzień Biblijny.
  2. Trwa tydzień modlitw o jedność chrześcijan.
  3. Za tydzień w niedzielę odbędzie się wspólne kolędowanie na Mszy Św. o godz. 12.00 i koncert po Mszy Św. w wykonaniu zespołu „Szyżka Band”. Zapraszam też i na to wydarzenie.
  4. Bóg zapłać za bardzo miłe przyjęcie w czasie kolędy. Dziękuję za przygotowane całe rodziny, za cierpliwość, za ofiary. Jeśli w którejś rodzinie nie było kolędy, bardzo proszę o skontaktowanie się po Mszy św. lub telefonicznie, aby ustalić termin wizyty.
  5. Mamy ogrzewany kościół. Jeśli ktoś ma życzenie uczestniczyć w kosztach ogrzewania, to bardzo proszę podawać ofiary w podpisanych kopertach na tacę lub przekazywać bezpośrednio.
  6. We wtorek wspomnienie Św. Franciszka Salezego, w środę Święto Nawrócenia Św. Pawła, w czwartek wspomnienie biskupów Św. Tymoteusz i Tytusa, w sobotę Św. Tomasza z Akwinu
  7. Dziękuję za wysprzątanie kościoła rodzinom z ul Długiej. Bardzo proszę o przygotowanie naszej świątyni na niedzielę następne rodziny z ul Długiej. Sugeruję okolice rodzin: p. Świącik, Żurek i Skirucha.
  9. Dzieci zapraszam po ziarenka do zakrystii.