IV Niedziela Zwykła – 29.I.2023r.

1. Dzisiaj odbędzie się wspólne kolędowanie na Mszy Św. o godz. 12.00 i koncert po Mszy Św. w wykonaniu zespołu „Szyżka Band”. Zapraszam na to wydarzenie.
  2. Usuwanie dekoracji świątecznych w środę o godz. 19.00. Zapraszam wszystkich mających czas na wspólną pracę.
  3. W czwartek 2 lutego przypada Święto Ofiarowania Pańskiego. Na każdej Mszy Św. poświęcenie świec – gromnic. Dzień Życia Konsekrowanego i zbiórka do puszek na zakony klauzurowe. Msza Św. o godz. 18.00 a na Woli o godz. 17.00.
  4. I czwartek miesiąca. Msza Św. i Nabożeństwo o powołania o godz. 18.00.
  5. I piątek miesiąca. Spowiedź o godz. 17.00 i Msza Św. z nabożeństwem o godz. 18.00. Na Woli spowiedź o godz. 15.30 i Msza Św. o godz. 16.00.
  6. I sobota miesiąca. Msza Św. i Nabożeństwo Fatimskie o godz. 18.00.
  7. Mamy ogrzewany kościół. Jeśli ktoś ma życzenie uczestniczyć w kosztach ogrzewania, to bardzo proszę podawać ofiary w podpisanych kopertach na tacę lub przekazywać bezpośrednio.
  8. We wtorek wspomnienie Św. Jana Bosko, w piątek Św. Błażeja i błogosławieństwo św. Błażeja świecami.
  9. Dziękuję za wysprzątanie kościoła rodzinom z ul Długiej. Bardzo proszę o przygotowanie naszej świątyni na niedzielę następne rodziny z ul Długiej. Sugeruję okolice rodzin: p. Organa, Organa, Włosowicz.
  11. Dzieci zapraszam po ziarenka do zakrystii.
  13. Spotkanie kandydatów na ministrantów w sobotę o godz. 10.00.