V Niedziela Zwykła – 5.II.2023r.

  1. Bóg zapłać za prace przy Usuwaniu dekoracji świątecznych.
  2. W przyszłą niedzielę 11 lutego przypada XXXI Światowy Dzień Chorego. Z tej okazji ks. Arcybiskup zaprasza wszystkich chorych i pragnących pomodlić się z tej okazji do archikatedry na Mszę św. w sobotę 11 lutego na godz. 11.00. Dalszy ciąg modlitw poprowadzi ruch „BETEL” na Jasnej Górze na czuwaniu od godz. 21.00 do 24.00.
  3. Z okazji Dnia Chorego zbiórka do puszek na ruch „BETEL” w przyszłą niedzielę 12 lutego po wszystkich Mszach Św.
  4. Mamy ogrzewany kościół. Jeśli ktoś ma życzenie uczestniczyć w kosztach ogrzewania, to bardzo proszę podawać ofiary w podpisanych kopertach na tacę lub przekazywać bezpośrednio.
  5. W poniedziałek wspomnienie Św. Pawła Miki i Towarzyszy i w piątek Św. Scholastyki.
  6. Dziękuję za wysprzątanie kościoła rodzinom z ul Długiej. Bardzo proszę o przygotowanie naszej świątyni na niedzielę następne rodziny z ul Długiej. Sugeruję okolice rodzin: p. Małasiewicz, Kweczke, Zielonka
  7. Polecam tygodnik „Niedziela” z dodatkiem. Cena 10zł.
  8. Dzieci zapraszam po ziarenka do zakrystii.
  9. Spotkanie chóru w piątek o godz. 19.00.
  10. Spotkanie kandydatów na ministrantów w sobotę o godz. 10.00.

Proboszcz