III Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego – 23.IV.2023r.

1. Bóg zapłać za Wasze ofiary do puszek na „Caritas”. Zebraliśmy 383,41zł.
  2. Dzisiaj przypada Niedziela Biblijna która rozpoczyna XV Ogólnopolski Tydzień Biblijny.
  3. Jutro w poniedziałek spotkanie kandydatów do Sakramentu Bierzmowania z klas VIII.
  4. Za tydzień w IV Niedzielę Wielkanocną przypada nasz odpust parafialny ku czci Jezusa Chrystusa Dobrego Pasterza – Uroczystość Patronalna. Uroczysta Msza Św. odpustowa o godz. 12.00. Sumistą i kaznodzieją będzie ks. dr Wojciech Kowalski – proboszcz parafii w Sławkowie.
  5. Jutro w poniedziałek Uroczystość Św. Wojciecha, we wtorek Święto Św. Marka Ewangelisty i w sobotę Święto Św. Katarzyny Sjeneńskiej.
  6. Dziękuję za wysprzątanie kościoła rodzinom z ul Długiej. Bardzo proszę o przygotowanie naszej świątyni na niedzielę następne rodziny z ul Długiej. Sugeruję okolice rodzin: Dusza, Stępień, Szymanek.
  8. Dzieci zapraszam po ziarenka do zakrystii.