II Niedziela Zwykła – 14.I.2024r.

 1. Dzisiaj po Mszy Św. O godz. 12.00 odbędą się jasełka w wykonaniu dzieci z naszej szkoły.
 2. Dzisiaj po Mszy Św. O godz. 16.00 tj. ok. 16.30 zapraszam na Nabożeństwo Ekumeniczne. Będziemy gościć osoby duchowne z innych kościołów chrześcijańskich. Kazanie wygłosi Ks. Adam Glajcar
 3. Bóg zapłać za bardzo miłe przyjęcie w czasie kolędy – tam gdzie już się odbyła. Dziękuję za przygotowane całe rodziny, za cierpliwość, za ofiary. Jeśli w którejś rodzinie nie było kolędy, bardzo proszę o skontaktowanie się po Mszy św. lub telefonicznie, aby ustalić termin wizyty.
 4. Trwa jeszcze wizyta kolędowa. Z programem można zapoznać się z ogłoszenia na tablicach ogłoszeń, bądź ze strony internetowej. Przypominam, że jest to wizyta oficjalna, w czasie której możemy lepiej się zapoznać a także porozmawiać o sprawach parafialnych i rodzinnych a nade wszystko uzyskać błogosławieństwo na najbliższy rok przy wspólnej modlitwie. Przygotowujemy stół nakryty obrusem. Krzyż, świece i wodę święconą z kropidłem. Dzieci i młodzież niech przygotują zeszyty do Religii, ziarenka i kontrolki młodzieży przed bierzmowaniem.
 5. Dziękuję za ofiary na rzecz dzieł materialnych przy naszej świątyni składane w kopertach z zaproszeń lub wpłacane na konto bankowe. Ofiary na rzecz materialnych działań przy świątyniach można składać przy okazji wizyty kolędowej.
 6. W środę wspominamy Św. Antoniego Opata i w sobotę Św. Józefa Sebastiana Pelczara.
 7. Dziękuję za wysprzątanie kościoła rodzinom z ul. Nowej. Bardzo proszę o przygotowanie świątyni rodziny z ul. Cichej i Wesołej.
 8. Mamy ogrzewany kościół. Jeśli ktoś chce uczestniczyć w kosztach ogrzewania to proszę o ofiary na tacę w podpisanych kopertach.
 9. Polecam tygodnik „Niedziela” z dodatkiem. Cena 10zł.
 10. Spotkanie chóru w środę o godz. 19.00.
 11. Dzieci zapraszam do zakrystii po ziarenka.

Proboszcz

Program Wizyty kolędowej: Wierzchowisko 2024r.

Poniedziałek – 15.I.

11.00 W. Długa 127 (Siwy) – 169 (Kłaczyńscy) – 24 rodz.

18.00 W-sko – Cicha, Działkowa 56 do końca, Spokojna, Spacerowa, Słoneczna 42 (Prokopiuk) – 109 (Michalak), Sadowa – 17 rodz.

Wtorek – 16.I.

11.00 W-sko – Długa 117 (Ziębaczewscy) – 213 (Kuroń) – 23 rodz.

17.00 W. Złota, Jemiołowa – 20 rodz.

Środa – 17.I.

17.00 W. Br. Alberta 61 ( Sikorscy) – 5 (Augustynowicz), Osiedlowa 1 (Dobrowolscy) – do Słonecznej  – 17 rodz.

Czwartek – 18.I.

17.00 W. Osiedlowa 35/37 – 104 (Korzuchowscy) – 23 rodz.

Piątek – 19.I.

17.00 W. Osiedlowa 103 (Cieśla) – 169 (Kielasińscy) – 19 rodz.

Jeśli podane terminy są kolizyjne, bądź pominąłem jakąkolwiek rodzinę, bardzo proszę o indywidualne umówienie wizyty duszpasterskiej na konkretny termin z ks. Proboszczem lub z ministrantami. Można umawiać się telefonicznie. nr tel. 34-3287197Proszę nagrać się na sekretarkę, podając numer telefonu. Oddzwonię. Ks. Proboszcz.

kancelaria@parafia.wierzchowisko.pl