III Niedziela Zwykła – 21.I.2024r.

  1. Bóg zapłać za bardzo miłe przyjęcie w czasie kolędy. Dziękuję za przygotowane całe rodziny, za cierpliwość, za ofiary. Jeśli w którejś rodzinie nie było kolędy, bardzo proszę o skontaktowanie się po Mszy św. lub telefonicznie, aby ustalić termin wizyty.
  2. Rozbieranie dekoracji świątecznych będzie w piątek 2 lutego po Mszy Św. Ok. godz. 19.00. Zapraszam wszystkich chętnych.
  3. Dziękuję za ofiary na rzecz dzieł materialnych przy naszej świątyni składane w kopertach z zaproszeń lub wpłacane na konto bankowe. Ofiary na rzecz materialnych działań przy świątyniach można składać przy okazji wizyty kolędowej.
  4. W środę wspominamy Św. Franciszka Salezego, w czwartek Święto Nawrócenia Św. Pawła Apostoła, w piątek Św. Tymoteusza i Tytusa.
  5. Dziękuję za wysprzątanie kościoła rodzinom z ul. Cichej i Wesołej. Bardzo proszę o przygotowanie świątyni rodziny z ul. Spacerowej.
  6. Mamy ogrzewany kościół. Jeśli ktoś chce uczestniczyć w kosztach ogrzewania to proszę o ofiary na tacę w podpisanych kopertach.
  7. Polecam tygodnik „Niedziela” z dodatkiem. Cena 10zł.
  8. Spotkanie chóru w środę o godz. 19.00.
  9. Dzieci zapraszam do zakrystii po ziarenka.

Proboszcz