IV Niedziela Zwykła – 28.I.2024r.

1. W tym tygodniu wypada I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca.
  2. I piątek miesiąca. Spowiedź o godz. 17.30 i Msza Św. O godz. 18.00. Na Woli spowiedź o godz. 16.15 i Msza Św. O godz. 16.30.
  3. W piątek przypada Święto Ofiarowania Pańskiego. Przed Mszą Św. Poświęcenie gromnic. Po Mszy Św. Zbiórka do puszek na zakony klauzurowe
  4. Rozbieranie dekoracji świątecznych będzie też w piątek 2 lutego po Mszy Św. Ok. godz. 19.00. Zachęcam do pozostania po Mszy Św. Aby wspólnie rozebrać stajenkę i choinki.
  5. I sobota miesiąca. Msza Św. I Nabożeństwo Fatimskie o godz. 18.00.
  6. Dziękuję za ofiary na rzecz dzieł materialnych przy naszej świątyni składane w kopertach z zaproszeń lub wpłacane na konto bankowe. Ofiary na rzecz materialnych działań przy świątyniach można składać przy okazji wizyty kolędowej.
  7. W środę wspominamy Św. Jana Bosko i w piątek Matki Boskiej Gromnicznej – Ofiarowania Pańskiego.
  8. Dziękuję za wysprzątanie kościoła rodzinom z ul. Spacerowej. Bardzo proszę o przygotowanie świątyni rodziny z ul. Słonecznej od nr 30 do końca.
  9. Mamy ogrzewany kościół. Jeśli ktoś chce uczestniczyć w kosztach ogrzewania to proszę o ofiary na tacę w podpisanych kopertach.
  12. Dzieci zapraszam do zakrystii po ziarenka.
  13. Są do zabrania „ Dobre Nowiny”