XVIII Niedziela Zwykła – 31.VII.2022r.

1. Od jutra rozpoczyna się miesiąc sierpień – czas dobrowolnego daru abstynencji narodu polskiego.
  2. I czwartek miesiąca. Msza Św. i nabożeństwo o powołania o godz. 8.00.
  3. I piątek miesiąca. Spowiedź o godz. 17.00 i Msza Św. z nabożeństwem o godz. 18.00, na Woli spowiedź o godz. 15.30 i Msza Św. o godz. 16.00.
  4. I sobota miesiąca. Msza Św. i Nabożeństwo Fatimskie z procesją ze świecami wokół kościoła o godz. 18.00.
  5. Przygotowujemy się do Święta Dziękczynienia i do festynu parafialnego, które odbędą się w I niedzielę, 4 września. W najbliższą środę spotkanie organizacyjne o godz. 19.00 na plebanii. Zapraszam wszystkich którzy w ubiegłych latach brali udział w organizacji i wszystkich, którzy chcą się zaangażować. Jeśli ktoś ma życzenie, to może już ofiarować przedmioty na loterię festynową.
  6. W poniedziałek wspomnienie św. Alfonsa Marii Liguoriego, w czwartek św. Jana Marii Vianneya, w piątek Święto Przemienienia Pańskiego.
  7. Dziękuję za wpłaty na konto parafialne bądź przekazywanie bezpośrednio na spłatę przeprowadzonych prac wokół kościoła. Musimy wypłacić za prace. Dziękuję za dotychczasowe wpłaty i proszę o dalszą wrażliwość na potrzeby wspólnoty.
  8. Dziękuję za wysprzątanie kościoła rodzinom z ul. Osiedlowej nr 1 do 30. Bardzo proszę o przygotowanie naszej świątyni na niedzielę rodziny z ul. Osiedlowej od nru 46 do 103.
  10. Zapowiedzi:

Piotr Michałczyk, 1996r., kawaler, Częstochowa