XVII Niedziela Zwykła – 24.VII.2022r.

  1. Dzisiaj rozpoczyna się 23 Ogólnopolski Tydzień Świętego Krzysztofa. Po wszystkich Mszach Świętych poświęcenie pojazdów mechanicznych. Pojazdy można parkować również na placu festynowym za kościołem.
  2. Przygotowujemy się do Święta Dziękczynienia i do festynu parafialnego, które odbędą się w I niedzielę, 4 września. W najbliższą środę spotkanie organizacyjne o godz. 19.00 na plebanii. Zapraszam wszystkich którzy w ubiegłych latach brali udział w organizacji i wszystkich, którzy chcą się zaangażować.Jeśli ktoś ma życzenie, to może już ofiarować przedmioty na loterię festynową. Jeśli ktoś ma zbędne ok. 30m2 kostki brukowej i chciałby ją ofiarować na wybrukowanie wiaty na placu festynowym, to bardzo proszę o kontakt.
  3. W poniedziałek Święto Św. Jakuba Apostoła, we wtorek wspomnienie św. Joachima i Anny, w piątek św. Marty, Marii i Łazarza.
  4. Dziękuję za wpłaty na konto parafialne bądź przekazywanie bezpośrednio na spłatę przeprowadzonych prac wokół kościoła. Musimy wypłacić za prace. Dziękuję za dotychczasowe wpłaty i proszę o dalszą wrażliwość na potrzeby wspólnoty.
  5. Dziękuję za wysprzątanie kościoła rodzinom z ul. Słonecznej od 30 do końca. Bardzo proszę o przygotowanie naszej świątyni na niedzielę rodziny z ul. Osiedlowej nr 1 do 30.
  6. Bardzo serdecznie dziękuję za zafundowanie przez I Różę Różańcową sześciu ornatów za sumę 1tys. Zł. Dziękuję też za ofiarowanie dla naszej parafii jednego ornatu maryjnego, obrusu na ołtarz i komplet bielizny kielichowej.
  7. Polecam tygodnik „Niedziela”.
  8. Zapowiedzi:

Mateusz Respondek, 1995r., kawaler, Wierzchowisko

Monika Świderska, 1996r., panna, Huta Stara A

Zapowiedź 2

Piotr Michałczyk, 1996r., kawaler, Częstochowa

Justyna Majcherek, 1997r., panna, Wierzchowisko

Zapowiedź 1

 

Proboszcz