XVI Niedziela Zwykła – 17.VII.2022r.

  1. Za tydzień w niedzielę rozpoczyna się 23 Ogólnopolski Tydzień Świętego Krzysztofa. Po wszystkich Mszach Świętych poświęcenie pojazdów mechanicznych. Pojazdy można parkować również na placu festynowym za kościołem.
  2. W piątek święto św. Marii Magdaleny i w sobotę św. Brygidy Szwedzkiej
  3. Dziękuję za wpłaty na konto parafialne bądź przekazywanie bezpośrednio na spłatę przeprowadzonych prac wokół kościoła. Musimy wypłacić za prace. Dziękuję za dotychczasowe wpłaty i proszę o dalszą wrażliwość na potrzeby wspólnoty.
  4. Dziękuję za wysprzątanie kościoła rodzinom z ul. Spacerowej. Bardzo proszę o przygotowanie naszej świątyni na niedzielę rodziny z ul. Słonecznej od 30 do końca.
  5. Przygotowujemy się do Święta Dziękczynienia i do festynu parafialnego, które odbędą się w I niedzielę, 4 września. Jeśli ktoś ma życzenie, to może już ofiarować przedmioty na loterię festynową. Jeśli ktoś ma zbędne ok. 30m2 kostki brukowej i chciałby ją ofiarować na wybrukowanie wiaty na placu festynowym, to bardzo proszę o kontakt.
  6. Polecam tygodnik „Niedziela”.
  7. W imieniu rodziny dziękuję za ofiary, którymi wsparliście Hanię Pindych. Ofiarowaliście 2166zł.
  8. Zapowiedzi:

Mateusz Respondek, 1995r., kawaler, Wierzchowisko

Monika Świderska, 1996r., panna, Huta Stara A

Zapowiedź 1

 

Proboszcz