XV Niedziela Zwykła – 10.VII.2022r.

  1. Przypominam, że w okresie wakacyjnym wprowadzone są dwie Msze Św. o godz. 8.00. We wtorki i czwartki. Sprawdzimy z jakim przyjęciem się spotkają.
  2. We poniedziałek święto św. Benedykta – patrona Europy, we wtorek wspomnienie św. Brunona z Kwerfurtu, w środę św. Pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta, w piątek św. Bonawentury i w sobotę NMP z Góry Karmel.
  3. Dziękuję za wpłaty na konto parafialne bądź wrzucanie na tacę o kopertach na spłatę przeprowadzonych prac wokół kościoła. Musimy wypłacić za prace. Dziękuję za dotychczasowe wpłaty i proszę o dalszą wrażliwość na potrzeby wspólnoty.
  4. Dziękuję za wysprzątanie kościoła rodzinom z ul. Cichej i Wesołej. Bardzo proszę o przygotowanie naszej świątyni na niedzielę rodziny z ul. Spacerowej.
  5. Powoli przygotowujemy się do Święta Dziękczynienia i do festynu parafialnego, które odbędą się w I niedzielę, 4 września.
  6. Uprzejmie proszę, aby rodzice dzieci, które jeżdżą na hulajnogach po ul. Działkowej zwrócili uwagę swym pociechom, by uważały podczas jazdy i nie zbliżały się zbytnio do wykopów kanalizacyjnych, gdyż stanowi to poważne zagrożenie dla życia i zdrowia dzieci.
  7. Polecam tygodnik „Niedziela”.
  8. Zapowiedzi:

Mateusz Cyran, 2001r., kawaler, Częstochowa

Karolina Woźniak, 1996r., panna, Wierzchowisko

Zapowiedź 2

 

Proboszcz