XXXII Niedziela Zwykła – 12.XI.2023r.

1. W czwartek – 16 listopada przypada wspomnienie NMP Matki Miłosierdzia – odpust w Woli Hankowskiej. Zapraszam na Mszę Św. o godz. 17.00.
  2. Spotkanie z kandydatami do Bierzmowania z kl. I ponadpodstawowej w czwartek i piątek o godz. 19.00.
  3. Zapraszam kandydatów do Sakramentu Bierzmowania i zainteresowanych na spowiedź w sobotę o godz. 11.00 a następnie o przygotowanie świątyni na uroczystość.
  4. Za tydzień w niedzielę o godz. 16.00 odbędzie się udzielenie Sakramentu Bierzmowania dla naszej młodzieży. Gościem i Szafarzem Sakramentu będzie ks. Bp Antoni Długosz.
  5. Za tydzień w niedzielę zbiórka do puszek na Nuncjaturę Apostolską.
  6. Jest już kalendarz na przyszły rok do którego możemy wpisywać intencje mszalne . Pamiętajmy o modlitwie za naszych zmarłych, o rocznicach urodzin, ślubów i innych intencjach.
  7. W poniedziałek wspomnienie Św. pięciu Pierwszych Pięciu Polskich Męczenników, w piątek św. Elżbiety Węgierskiej i w sobotę bł. Karoliny Kózkówny
  8. Dziękuję za ofiary na rzecz dzieł materialnych przy naszej świątyni składane w kopertach z zaproszeń lub wpłacane na konto bankowe.
  9. Dziękuję za wysprzątanie kościoła rodzino z ul. Ogrodowej i Leszczynowej. Bardzo proszę o przygotowanie świątyni kandydatów do Sakramentu Bierzmowania.
  11. Zachęcam do zabierania „Dobrych Nowin”.
  13. Zbiórka ministrantów w sobotę o godz. 10.00.
  14. Dzieci zapraszam do zakrystii po ziarenka.