XXXII Niedziela Zwykła – 12.XI.2023r.

 1. W czwartek – 16 listopada przypada wspomnienie NMP Matki Miłosierdzia – odpust w Woli Hankowskiej. Zapraszam na Mszę Św. o godz. 17.00.
 2. Spotkanie z kandydatami do Bierzmowania z kl. I ponadpodstawowej w czwartek i piątek o godz. 19.00.
 3. Zapraszam kandydatów do Sakramentu Bierzmowania i zainteresowanych na spowiedź w sobotę o godz. 11.00 a następnie o przygotowanie świątyni na uroczystość.
 4. Za tydzień w niedzielę o godz. 16.00 odbędzie się udzielenie Sakramentu Bierzmowania dla naszej młodzieży. Gościem i Szafarzem Sakramentu będzie ks. Bp Antoni Długosz.
 5. Za tydzień w niedzielę zbiórka do puszek na Nuncjaturę Apostolską.
 6. Jest już kalendarz na przyszły rok do którego możemy wpisywać intencje mszalne . Pamiętajmy o modlitwie za naszych zmarłych, o rocznicach urodzin, ślubów i innych intencjach.
 7. W poniedziałek wspomnienie Św. pięciu Pierwszych Pięciu Polskich Męczenników, w piątek św. Elżbiety Węgierskiej i w sobotę bł. Karoliny Kózkówny
 8. Dziękuję za ofiary na rzecz dzieł materialnych przy naszej świątyni składane w kopertach z zaproszeń lub wpłacane na konto bankowe.
 9. Dziękuję za wysprzątanie kościoła rodzino z ul. Ogrodowej i Leszczynowej. Bardzo proszę o przygotowanie świątyni kandydatów do Sakramentu Bierzmowania.
 10. Polecam tygodnik „Niedziela” z dodatkiem. Cena 10zł.
 11. Zachęcam do zabierania „Dobrych Nowin”.
 12. Spotkanie chóru w środę o godz. 19.00.
 13. Zbiórka ministrantów w sobotę o godz. 10.00.
 14. Dzieci zapraszam do zakrystii po ziarenka.

Proboszcz