XXXI Niedziela Zwykła – 5.XI.2023r.

1. Dzisiaj o godz. 12.00 będziemy mogli wziąć udział we Mszy Św. za Ojczyznę w której wezmą udział przedstawiciele całego Powiatu Częstochowskiego. Zapraszam na wspólne świętowanie.
  2. Zachęcam do wyjazdu do kina na film „Figurant” 7 listopada we wtorek o godz. 19.00. Cena 30 zł.
  3. Spotkanie z kandydatami do Bierzmowania z kl. I ponadpodstawowej w poniedziałek i piątek o godz. 19.00.
  4. Zapraszam na spotkanie przed rodziców młodzieży z klas I ponadpodstawowych którzy kwalifikują się do Sakramentu Bierzmowania w najbliższy czwartek na godz. 19.00.
  5. Do środy 8 listopada zapraszam na wypominki Oktawalne o godz. 17.30 różaniec i o godz. 18.00 Msza Św. Oktawalna na Woli różaniec o godz. 16.00 i sza Św. o godz. 16.30.
  6. W sobotę 11 listopada w Święto Niepodległości Msze Św. o godz. 9.00 i 12.00 a na Woli o 10.30.
  7. Zachęcam do podawania kartek z wypisanymi nazwiskami zmarłych na wypominki roczne.
  8. Jest już kalendarz na przyszły rok do którego możemy wpisywać intencje mszalne . Pamiętajmy o modlitwie za naszych zmarłych, o rocznicach urodzin, ślubów i innych intencjach.
  9. W czwartek Uroczystość Poświecenia Bazyliki Laterańskiej, w piątek wspomnienie Św. Leona Wielkiego i w sobotę Św. Marcina z Tours.
  10. Dziękuję za ofiary na rzecz dzieł materialnych przy naszej świątyni składane w kopertach z zaproszeń lub wpłacane na konto bankowe.
  11. Dziękuję za wysprzątanie kościoła rodzino z ul. Kolorowej i Jagodowej. Bardzo proszę o przygotowanie świątyni następne rodziny z ul. Ogrodowej i Leszczynowej
  14. Zbiórka ministrantów w sobotę o godz. 10.00.
  15. Dzieci zapraszam do zakrystii po ziarenka.