XIX Niedziela Zwykła – 7.VIII.2022r.

1. Trwa miesiąc sierpień – czas dobrowolnego daru abstynencji narodu polskiego.
  3. 23 sierpnia przypada kolejna piesza pielgrzymka na Jasną Górę. Wyjście spod kościoła o godz. 15.30. Pójdziemy tak jak w ubiegłym roku chodnikami.
  4. W poniedziałek wspomnienie św. Dominika, we wtorek św. Teresy Benedykty od Krzyża, w środę Święto Św. Wawrzyńca, w czwartek św. Klary
  5. Dziękuję za wpłaty na konto parafialne bądź przekazywanie bezpośrednio na spłatę przeprowadzonych prac wokół kościoła. Musimy wypłacić za prace. Dziękuję za dotychczasowe wpłaty i proszę o dalszą wrażliwość na potrzeby wspólnoty.
  6. Dziękuję za wysprzątanie kościoła rodzinom z ul. Osiedlowej od nru 46 do 103. Bardzo proszę o przygotowanie naszej świątyni na niedzielę rodzinę mającą uroczystość ślubną.
  7. Polecam tygodnik „Niedziela”.