XII Niedziela Zwykła – 25.VI.2023r.

1. Dzisiaj po raz ostatni odprawiana jest Msza Św. o godz. 16.00. Od przyszłej niedzieli przez czas wakacyjny Mszy Św. o tej godzinie nie będzie.
  2. Dzisiaj Nabożeństwo Czerwcowe jest po Mszy Św. o godz. 12.00.
  3. Trwają nabożeństwa czerwcowe zawsze po Mszy Św.
  4. I sobota miesiąca. Msza Św. i Nabożeństwo Fatimskie z procesją ze świecami wokół kościoła o godz. 18.00.
  5. W tym tygodniu zostały wykonane prace budowlane – ułożenie kostki brukowej na chodniku do kościoła i przy wjeździe na plac kościelny i ułożenie kratki odpływu wody. Cena całości 33tys. Zł. Zapłaciłem 15tys. Zł. I mamy dług do spłacenia 18tys. Zł. Za Wasze ofiary na te cele składam serdeczne Bóg zapłać. Trwają też prace przy instalacji elektrycznej m. In. do oświetleniu części placu. Za te prace bardzo serdeczne dziękuję Panu elektrykowi.
  6. W środę wspominamy Św. Ireneusza i w czwartek Uroczystość Św. Piotra i Pawła. Zbiórka na tacę na potrzeby Stolicy Świętej.
  7. Dziękuję za wysprzątanie kościoła rodzinom z ul. Długiej. Bardzo proszę o przygotowanie świątyni rodziny z ul. Małej. Sugeruję okolice pp. Bożek, Wrona, Skoczylas.