V Niedziela Wielkanocna – 2.V.2021r.

1. Dziękuję wszystkim, którzy wzięli udział w rozbiórce dekoracji świątecznych.
  2. Jutro Uroczystość NMP Królowej Polski – głównej patronki Polski Głównej Patronki Archidiecezji Częstochowskiej. Msze Św. o godz. 9.00 i 12.00 z Nabożeństwem Majowym a na Woli o godz. 10.30.
  3. We wtorek wypada wspomnienie św. Floriana, w czwartek Święto Św. Apostołów Filipa i Jakuba, w sobotę Uroczystość Św. Stanisława B.M. – głównego Patrona Polski.
  4. I czwartek miesiąca. Msza Św. i nabożeństwo o powołania o godz. 18.00.
  5. I piątek miesiąca. Spowiedź o godz. 17.00 i Masza Św. z nabożeństwem o godz. 18.00. Na Woli spowiedź o godz. 15.30 i Msza Św. o godz. 16.00.
  6. Zapraszam rodziców dzieci, które mają w tym roku przyjąć I Komunię Świętą na spotkanie w kościele w czwartek na godz. 19.15. Bardzo proszę przynieść zebrane przez dzieci ziarenka i kontrolki z udziału w nabożeństwach.
  7. Zapraszam do udziału w nabożeństwach majowych. Zapraszam zawsze po Mszy Św. o godz. 18.00, a w niedziele po Mszy Św. o godz. 16.00.
  8. Dziękuję za przygotowanie naszego kościoła na niedzielę rodzinom z ul. Długiej – pp. Wróż, Leszczak i Kłaczyńscy. Na przyszły tydzień bardzo proszę o wysprzątanie kościoła rodziny z ul. Długiej – pp. Ziębaczewscy, Bachniak i Respondek.
  9. Zapraszam dzieci do zakrystii po odbiór „Ziarenek”.
  11. Otrzymaliśmy wiele maseczek lekarskich. Jeśli ktoś potrzebuje masek, to bardzo proszę zabierać pojedyncze lub całe paczki.