IV Niedziela Wielkanocna – 25.IV.2021r.

1. Dzisiaj przypada Niedziela Dobrego Pasterza – odpust parafialny. Suma odpustowa o godz. 12.00. Sumistą jest ks. Piotr Musiał. Rozpoczyna się Światowy Dzień Modlitw o Powołania.
  2. Zapraszam wszystkich chcących wziąć udział w rozbiórce dekoracji świątecznych na środę na godz. 19.00.
  3. W czwartek wypada Święto Św. Katarzyny Sieneńskiej.
  4. I sobota miesiąca. Msza Św. i Nabożeństwo Fatimskie o godz. 18.00. Bez procesji.
  5. W sobotę rozpoczynają się nabożeństwa majowe. Zapraszam zawsze po Mszy Św. o godz. 18.00, a w niedziele po Mszy Św. o godz. 16.00.
  6. Dziękuję za przygotowanie naszego kościoła na niedzielę rodzinom z ul. Długiej – pp. Kłok, Wochal i Sekret. Na przyszły tydzień bardzo proszę o wysprzątanie kościoła rodziny z ul. Długiej – pp. Wróż, Leszczak i Kłaczyńscy.
  7. Zapraszam dzieci do zakrystii po odbiór „Ziarenek”.
  9. Dzieci zapraszam po odbiór „Ziarenek”
  10. Otrzymaliśmy wiele maseczek lekarskich. Jeśli ktoś potrzebuje masek, to bardzo proszę zabierać pojedyncze lub całe paczki.
  11. Są do zabrania „Dobre Nowiny”.