XI Niedziela Zwykła – 18.VI.2023r.

1. Bóg zapłać za ofiary do puszek na archidiecezjalne uczelnie katolickie. Zebraliśmy 330,6zł.
  2. Bóg zapłać za przygotowanie i udział w Oktawie Bożego Ciała. Bóg zapłać za przygotowane ołtarze i procesje.
  3. W tę niedzielę po raz ostatni odprawiana jest Msza Św. o godz. 16.00. Od przyszłej niedzieli przez czas wakacyjny Mszy Św. o tej godzinie nie będzie. Za tydzień Nabożeństwo Czerwcowe po Mszy Św. o godz. 12.00.
  4. Zakończenie roku szkolnego Mszą św. o godz. 8.00 w piątek 23 czerwca. Zapraszam dzieci, rodziców, opiekunów, wychowawców, nauczycieli i pracowników szkoły w Wierzchowisku i innych szkół.
  5. Trwają nabożeństwa czerwcowe zawsze po Mszy Św. a w niedziele po Mszy Św. o godz. 16.00.
  6. W środę wspominamy Św. Alojzego Gonzagę i w sobotę Uroczystość Narodzenia Św. Jana Chrzciciela
  7. Dziękuję za wysprzątanie kościoła rodzinom z ul. Długiej. Bardzo proszę o przygotowanie świątyni rodziny z ul. Małej. Sugeruję okolice pp. Bożek, Wrona, Skoczylas.
  9. Dzieci zapraszam po ziarenka do zakrystii.