XIV Niedziela Zwykła – 4.VII.2021r.

  1. We wtorek wspomnienie Marii Teresy Ledóchowskiej, w czwartek Św. Jana z Dukli
  2. Dziękuję za przygotowanie naszego kościoła na niedzielę rodzinom z ul. Rodzinom Zul. Długiej: Nabiałczyk, Nabiałczyk, Respondek. Na przyszły tydzień bardzo proszę o wysprzątanie kościoła rodzinę mającą uroczystość ślubną.
  3. Zapraszam dzieci do zakrystii po odbiór „Ziarenek”.
  4. Polecam tygodnik „Niedziela”.
  5. Spotkanie chóru w piątek o godz. 19.00.
  6. Dzisiaj po Mszach Świętych przed kościołem będą stali młodzi ludzie którzy będą kwestować na operacje leczącą z groźnej choroby Igora Flaka. Można wesprzeć chorego ofiarą do puszki bądź wpłatą na siepomaga.
  7. Zapowiedzi:

Błażej Kucz, 1986r., kawaler, Irlandia

Olga Kulik, 1984r., panna, Wola Hankowska

Zapowiedź 2

 

Proboszcz