XIII Niedziela Zwykła – 27.VI.2021r.

1. Od dzisiaj nie będzie już niedzielnej Mszy Św. o godz. 16.00. Wznawiamy tę godzinę Mszy Świętej po wakacjach 12 września.
  2. Od ostatniej niedzieli nie obowiązuje nas dyspensa od udziału w Mszy Świętej Świątecznej w kościele. Od wczoraj nie obecni w świątyni we wspólnocie Kościoła na Mszy Świętej zaciągają grzech wynikający z I przykazania kościelnego.
  3. Zapraszam do udziału w nabożeństwach czerwcowych. Zapraszam zawsze po Mszy Św. o godz. 18.00, a w niedziele po Mszy Św. o godz. 16.00.
  4. I czwartek miesiąca. Msza Św. i nabożeństwo o godz. 18.00.
  5. I piątek miesiąca. Spowiedź o godz. 17.00 i Msza św. z nabożeństwem o godz. 18.00.
  6. I sobota miesiąca. Msza Św. i Nabożeństwo Fatimskie z procesją ze świecami wokół kościoła o godz. 18.00.
  7. W poniedziałek wspomnienie Św. Ireneusza, we wtorek Uroczystość Św. Apostołów Piotra i Pawła i w sobotę Święto Św. Tomasza Apostoła.
  8. Dziękuję za przygotowanie naszego kościoła na niedzielę rodzinom z ul. rodzinie mającej uroczystość ślubną. Na przyszły tydzień bardzo proszę o wysprzątanie kościoła następne rodziny z ul. Długiej: pp. Nabiałczyk, Nabiałczyk, Respondek.
  9. Zapraszam dzieci do zakrystii po odbiór „Ziarenek”.
  11. Zachęcam do zabierania „Dobrych Nowin”
  12. Spotkanie chóru w czwartek o godz. 19.00.
  13. Zapowiedzi:

Sebastian Robak, 1995r., kawaler, Wierzchowisko