X Niedziela Zwykła – 11.VI.2023r.

  1. Dzisiaj zbiórka do puszek na archidiecezjalne uczelnie katolickie.
  2. Bóg zapłać za przygotowanie i udział w Uroczystości Bożego Ciała. Dziękuję za przygotowanie pięknych ołtarzy i przygotowanie procesji.
  3. W czwartek zakończenie oktawy Bożego Ciała. Msza Św. O godz. 18.00 a na Woli o godz. 16.00. Po Mszy Św. Błogosławieństwo dzieci i procesja do czterech ołtarzy wokół kościoła. Bardzo proszę o przygotowanie ołtarzy rodzin, które przygotowały ołtarze w Boże Ciało. Poświęcenie wianków z ziół i kwiatów.
  4. Trwają nabożeństwa czerwcowe zawsze po Mszy Św. a w niedziele po Mszy Św. o godz. 16.00.
  5. W poniedziałek wspomnienie bł. Ludwika Gietyngiera i Maksymiliana Binkiewicza, we wtorek św. Antoniego z Padwy, w środę bł. Michała Kozala, w piątek Uroczystość Najświętszego Serca Jezusa, w sobotę wspomnienie Niepokalanego Serca NMP.
  6. Dziękuję za wysprzątanie kościoła rodzicom dzieci rocznicowych. Bardzo proszę o przygotowanie świątyni rodziny z ul. Małej. Sugeruję okolice pp. Klimczak, Bochnia, Wróż
  7. Polecam tygodnik „Niedziela” z dodatkiem. Cena 10zł.
  8. Dzieci zapraszam po ziarenka do zakrystii.
  9. Spotkanie chóru w środę o godz. 19.00.

Proboszcz