10 Niedziela Zwykła – 6.VI.2021r.

1. Bóg zapłać za obecność i przygotowanie ołtarzy na Boże Ciało. Dziękuję za przygotowanie procesji i całej asysty.
  2. W najbliższy czwartek zakończenie oktawy Bożego Ciała. Poświęcenie wianków i błogosławieństwo dzieci. Bardzo proszę o przygotowanie ołtarzy wokół kościoła przez rodziny z sugerowanych ulic do poszczególnych ołtarzy. Zapraszam na godz. 17.30.
  3. Za tydzień w niedzielę zbiórka do puszek na archidiecezjalne uczelnie katolickie.
  4. Zapraszam kandydatów do Sakramentu Bierzmowania z kl. VIII i I ponadpodstawowych na spotkanie we wtorek i w czwartek na godz. 19.15.
  5. Zapraszam do udziału w nabożeństwach czerwcowych. Zapraszam zawsze po Mszy Św. o godz. 18.00, a w niedziele po Mszy Św. o godz. 16.00.
  6. We wtorek wspomnienie Św. Jadwigi Królowej, w piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa i w sobotę wspomnienie Niepokalanego Serca NMP.
  7. Dziękuję za przygotowanie naszego kościoła na niedzielę rodzinom mającym uroczystości ślubne. Na przyszły tydzień bardzo proszę o wysprzątanie kościoła rodziny z ul. Długiej pp. Hertman, Mazur i Dudek.
  8. Zapraszam dzieci do zakrystii po odbiór „Ziarenek”.
  10. Zachęcam do zabierania „Dobrych Nowin”.
  11. Zapowiedzi:

Mateusz Musiał, 1995r., kawaler, Wierzchowisko