BOŻE CIAŁO

W najbliższy czwartek będziemy przeżywali spotkanie z Jezusem Eucharystycznym – Boże Ciało. Msza Święta z procesją o godz. 12.00 a na Woli Hankowskiej o gdz. 9.00. Chcących postawić i udekorować ołtarz na placu kościelnym zapraszam na godz. 9.00 na miejscu gdzie ma być ołtarz. Będzie można skorzystać z palet, które są pod wiatą i będzie otwarta szopa w której też można będzie coś wyszukać. Można wcześniej zatroszczyć się o drzewka brzozowe, obrusy, świece itp. Zachęcam do czynnego udziału w tym święcie. Program: Bardzo proszę o przygotowanie ich przez rodziny, które miały to uczynić gdyby procesja szła jak cztery lata temu, tzn. Pierwszy ołtarz przy krzyżu misyjnym proszę o ubranie rodziny z ulic: Gwiezdnej, Księżycowej, Prostej, Słonecznej . Drugi ołtarz – przy lesie na placu festynowym: z ulic: Działkowej, Nowej, Słonecznej. Trzeci – między lasem a szopą: z ulic: Wesołej, Spacerowej, Słonecznej. Czwarty – naprzeciw krzyża misyjnego: z ul. Osiedlowej i Działkowej.