NIEDZIELA JEZUSA CHRYSTUSA DOBREGO PASTERZA – ODPUST

IV Niedziela Wielkanocna nazywana jest niedzielą Jezusa Chrystusa Dobrego Pasterza, gdyż zawsze czytana jest ewangelia o Dobrym Pasterzu. My obchodzimy ten dzień jako świąteczny dla naszej Parafii, gdyż jest to nasz patron. Z tej okazji możemy uzyskać odpust zupełny uczestnicząc w tym dniu we Mszy Świętej, przez przyjęcie Komunii Świętej i spełnieniu pozostałych warunków tzn. modlitwa Ojcze nasz, Zdrowaś Maryjo, Wierzę w Boga, Chwała Ojcu i Synowi…, Wieczny odpoczynek. Odpust ofiarujemy za siebie lub za zmarłego. Zapraszam na uroczystą Sumę Odpustową na godzinę 12.00. Sumistą i kaznodzieją będzie ks. kan. dr Jarosław Grabowski – Redaktor Naczelny Tygodnika Niedziela. Zapraszam do zyskiwania odpustów i do obchodów święta nasze Parafii. ks. Proboszcz