11 Niedziela Zwykła – 13.VI.2021r.

1. Bóg zapłać za obecność i przygotowanie ołtarzy na oktawę Bożego Ciała. Dziękuję za przygotowanie procesji i całej asysty.
  2. Dzisiaj zbiórka do puszek na archidiecezjalne uczelnie katolickie.
  3. Zapraszam kandydatów do Sakramentu Bierzmowania z kl. VIII i I ponadpodstawowych na spotkanie we wtorek i w czwartek na godz. 19.15.
  4. Zapraszam do udziału w nabożeństwach czerwcowych. Zapraszam zawsze po Mszy Św. o godz. 18.00, a w niedziele po Mszy Św. o godz. 16.00.
  5. We poniedziałek wspomnienie Bł. Michała Kozala, w czwartek św. Alberta Chmielowskiego
  6. Dziękuję za przygotowanie naszego kościoła na niedzielę rodzinom z ul. Długiej pp. Hertman, Mazur i Dudek. Na przyszły tydzień bardzo proszę o wysprzątanie kościoła rodziny z ul. Długiej pp. Stroszajn, Murek, Kweczke.
  7. Zapraszam dzieci do zakrystii po odbiór „Ziarenek”.
  10. Zapowiedzi:

Łukasz Bożek, 1988r.,kawaler,  Radostków