XXVI Niedziela Zwykła – 26.IX.2021r.

 1. Bóg zapłać za ofiary na Archidiecezjalne Uczelnie Katolickie. Zebrano 405,66zł.
 2. Dzisiaj odbywa się liczenie wiernych.
 3. Dzisiaj po Mszy Św. o godz. 16.00 „Wieczór Adoracji”. Zapraszam
 4. Od piątku rozpoczyna się październik i Nabożeństwa Różańcowe. Zwykle o godz. 17.30. Zapraszam wszystkich a szczególnie dzieci przed I Komunią Św., młodzież i dorosłych.
 5. I piątek miesiąca. Spowiedź o godz. 17.00, Nabożeństwo Różańcowe o godz. 18.00 i Msza Św. o godz. 18.30. Na Woli spowiedź o godz. 15.00, Nabożeństwo Różańcowe o godz. 15.30 i Msza Św. o godz. 16.00.
 6. I sobota miesiąca. Msza Św. i Nabożeństwo Fatimskie z Nabożeństwem Różańcowym o godz. 18.00.
 7. Spotkanie do kandydatów do Sakramentu Bierzmowania z kl. I i II ponadpodstawowych we wtorek i w czwartek o godz. 19.00.
 8. Spotkanie kandydatów do Sakramentu Bierzmowania z klasy VIII i Ich rodziców w środę o godz. 19.00.
 9. W poniedziałek wspomnienie Św. Wincentego A Paulo, we wtorek Św. Wacława, w środę Święto Św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała, w czwartek Św. Hieronima, w piątek Św. Teresy od Dzieciątka Jezus, w sobotę Św. Archaniołów Stróżów.
 10. Dziękuję za przygotowanie naszego kościoła na niedzielę rodzinom z ul. Długiej Michalak, Szczypiór i Kaderzawek. Na przyszły tydzień bardzo proszę o przygotowanie kościoła na niedzielę następne rodziny z ul. Długiej pp. Świącik, Żurek i Skirucha.
 11. Spotkanie chóru w piątek o godz. 19.00.
 12. Polecam tygodnik „Niedziela”.
 13. Dzieci zapraszam po odbiór „Ziarenek”.
 14. Są do zabrania „Dobre Nowiny”

Proboszcz