XXV Niedziela Zwykła – 19.IX.2021r.

1. Dzisiaj kończy się Tydzień Wychowania.
  2. Dzisiaj zbiórka do puszek po każdej Mszy Św. na Archidiecezjalne Uczelnie Katolickie.
  3. Od dzisiaj jest już Msza Św. o godz. 16.00.
  4. Spotkanie do kandydatów do Sakramentu Bierzmowania z kl. I i II ponadpodstawowych we wtorek i w czwartek o godz. 19.00.
  5. Zapraszam rodziców z uczniami kl. VI, którzy chcą przygotować się do Sakramentu Bierzmowania.
  6. W przyszłą niedzielę odbędzie się liczenie wiernych.
  7. W poniedziałek wspomnienie Św. Andrzeja Kim Taegon i towarzyszy, we wtorek Święto Św. Mateusza, w czwartek wspomnienie Św. Pio z Pietrelciny
  8. Dziękuję za przygotowanie naszego kościoła na niedzielę rodzinom z ul. Długiej Nocuń, Szelka i Malinowscy. Na przyszły tydzień bardzo proszę o przygotowanie kościoła na niedzielę następne rodziny z ul. Długiej pp. Michalak, Szczypiór i Kaderzawek.
  11. Dzieci zapraszam po odbiór „Ziarenek”.