XXIV Niedziela Zwykła – 12.IX.2021r.

 1. Bóg zapłać za udział w X Święcie Dziękczynienia w naszej Parafii. Dziękuję za Waszą obecność, za Waszą żywą obecność. Dziękuję, za odpowiedź na propozycję do wyrażenia wdzięczności Panu Bogu za błogosławieństwo w ubiegłym roku.
 2. Bóg zapłać za ofiary złożone do puszek na pomoc poszkodowanym w Afganistanie. Złożono 328,5zł.
 3. Dzisiaj ważny dzień dla Kościoła w Polsce. W Warszawie następuje beatyfikacja Kard. Stefana Wyszyńskiego i M. Elżbiety Róży Czackiej. Módlmy się o błogosławione owoce tego wydarzenia.
 4. Dzisiaj rozpoczynają się kwartalne dni modlitw za dzieci, młodzież i wychowawców
 5. Dzisiaj rozpoczyna się Tydzień Wychowania.
 6. Spotkanie do kandydatów do Sakramentu Bierzmowania z kl. I i II ponadpodstawowych w czwartek o godz. 19.00.
 7. Za tydzień w niedzielę zbiórka do puszek po każdej Mszy Św. na Archidiecezjalne Uczelnie Katolickie.
 8. Za tydzień w niedzielę będzie już Msza Św. o godz. 16.00.
 9. Mamy nowy pokrowiec na krzyż procesyjny, który zawiśnie po lewej stronie ściany ołtarzowej. Jest to dar P. Janusza Nabiałka – stolarza mającego zakład stolarski w Wierzchowisku. Za dar składamy serdeczne podziękowanie.
 10. W poniedziałek wspomnienie Św. Jana Chryzostoma, we wtorek Święto Podwyższenia Krzyża Świętego, w środę wspomnienie NMP Bolesnej, w czwartek św. Korneliusza i Cypriana, w sobotę Święto Św. Stanisława Kostki.
 11. Dziękuję za przygotowanie naszego kościoła na niedzielę rodzinom z ul. Długiej Broniszewscy i Korn. Na przyszły tydzień bardzo proszę o przygotowanie kościoła na niedzielę następne rodziny z ul. Długiej pp. Nocuń, Szelka i Malinowscy.
 12. Spotkanie chóru w piątek o godz. 19.00.
 13. Polecam tygodnik „Niedziela”.
 14. Dzieci zapraszam po odbiór „Ziarenek”.

Proboszcz