XXIII Niedziela Zwykła – 5.IX.2021r.

1. Dzisiaj X Święto Dziękczynienia w naszej Parafii. Dziękuję za Waszą obecność a nade wszystko za odprawioną Mszę Św. i słowo wygłoszone przez ks. dra Artura Stopikowskiego proboszcza Parafii p.w. Zesłania Ducha Świętego w Częstochowie.
  2. Dzisiaj w całym kościele częstochowskim dzień solidarności z Afganistanem. Z tej okazji zbiórka do puszek na pomoc poszkodowanym po każdej Mszy Św.
  3. Spotkanie do kandydatów do Sakramentu Bierzmowania z kl. I i II ponadpodstawowych we wtorek i w czwartek o godz. 19.00.
  4. W środę na 19.15 zapraszam rodziców dzieci, które będą się przygotowywały do przyjęcia I Komunii Św.
  5. W środę Święto Narodzenia NMP i błogosławieństwo ziaren do siewu.
  6. Dziękuję za przygotowanie naszego kościoła na niedzielę rodzinom z ul. Długiej Kokoszczyk. Na przyszły tydzień bardzo proszę o przygotowanie kościoła na niedzielę następne rodziny z ul. Długiej pp. Broniszewscy i Korn.
  9. Dzieci zapraszam po odbiór „Ziarenek”.
  10. Zapowiedzi:

Mariusz Szczypiór, kawaler, 1998r., Wierzchowisko