XXVII Niedziela Zwykła – 3.X.2021r.

 1. Za tydzień przypada XXI Dzień Papieski pod hasłem „Nie lękajcie się”. Młodzież będzie zbierała datki na pomoc zdolnej i niezamożnej młodzieży z małych miejscowości. Bóg zapłać za ofiary.
 2. Trwa miesiąc październik i Nabożeństwa Różańcowe. Zwykle o godz. 17.30 a w każdą niedzielę o godz. 15.30. Zapraszam wszystkich a szczególnie dzieci przed I Komunią Św., młodzież i dorosłych.
 3. I czwartek miesiąca. Nabożeństwo o powołania w czasie Nabożeństwa Różańcowego o godz. 17.30 i Msza Św. o godz. 18.00.
 4. Spotkanie do kandydatów do Sakramentu Bierzmowania z kl. I i II ponadpodstawowych we wtorek i w czwartek o godz. 19.00.
 5. W środę 13 października w rocznicę objawień fatimskich zapraszam do wyjazdu do kina Wolność na film „Fatima” o którym można przeczytać w „Dobrych Nowinach”. Wyjazd byłby o godz. 19.00. Cena za przejazd i z film 25 zł. Zapraszam chętnych o zapisywanie się na listę w zakrystii. Opłata może odbyć się w autobusie w czasie wyjazdu.
 6. W poniedziałek wspomnienie Św. Franciszka z Asyżu, we wtorek Św. Faustyny Kowalskiej
 7. Dziękuję za przygotowanie naszego kościoła na niedzielę rodzinom z ul. Długiej Świącik, Żurek i Skirucha. Na przyszły tydzień bardzo proszę o przygotowanie kościoła na niedzielę następne rodziny z ul. Długiej pp. Organa, Organa i Włosowicz.
 8. Spotkanie chóru w piątek o godz. 19.00.
 9. Polecam tygodnik „Niedziela”.
 10. Dzieci zapraszam po odbiór „Ziarenek”.
 11. Są do zabrania „Dobre Nowiny”

Proboszcz