XXVIII Niedziela Zwykła – 15.X.2023r.

 1. Dzisiaj przypada XXIII Dzień Papieski pod hasłem „Jan Paweł II – Cywilizacja życia”. Młodzież będzie zbierała ofiary na Fundację Nowego Tysiąclecia fundująca stypendia dla młodzieży z ubogich rodzin.
 2. Spotkanie z kandydatami do Bierzmowania z kl. I ponadpodstawowej w poniedziałek i w piątek o godz. 19.00.
 3. W przyszłą niedzielę przypada Światowy Dzień Misyjny. Zbiórka do puszek po każdej Mszy Św. na potrzeby misji.
 4. Trwają Nabożeństwa Różańcowe. W niedzielę po Mszy Św. o godz. 16.45. a w ciągu tygodnia oprócz wtorku o godz. 17.30. We wtorki po Mszy Św. o godz. 8.00. Na Woli w niedziele o godz. 10.00 i w ciągu tygodnia pół godz. Przed Mszą Świętą. Zapraszam dzieci, młodzież i dorosłych na wspólną modlitwę.
 5. Zostały już wystawione karki do wypisywania imion i nazwisk zmarłych za których będziemy się modlić w wypominkach rocznych ( w każdą niedzielę przed Mszą Św. o godz. 9.00 i o 10.30 na Woli Hankowskiej) i w wypominkach oktawalnych ( przez osiem dni od 01 do 08.11. różaniec i Msza Św. w intencji zmarłych).
 6. Jest już kalendarz na przyszły rok do którego możemy wpisywać intencje mszalne . Pamiętajmy o modlitwie za naszych zmarłych, o rocznicach urodzin, ślubów i innych intencjach.
 7. Na przyszłą niedzielę zapraszam parafian z części Woli Hankowskiej na spotkanie dotyczące funkcjonowania tej części parafii i losów kapliczki w Woli Kiedrzńskiej. Spotkanie odbędzie się o godz. 18.00 w Domu Ludowym albo w kościele.
 8. W poniedziałek wspomnienie Św. Jadwigi Śląskiej, we wtorek Św. Ignacego Antiocheńskiego, w środę święto św. Łukasza Ewangelisty, w piątek św. Jana Kantego.
 9. Do Waszych rodzin zostały rozesłane zaproszenia na z prośbą o wsparcie działań materialnych. Za zrozumienie serdecznie dziękuję. Dziękuję za już złożone ofiary.
 10. Dziękuję za wysprzątanie kościoła rodzinom z ul. Parkowej i Brzozowej. Bardzo proszę o przygotowanie świątyni rodzinę mającą uroczystość ślubną.
 11. Polecam tygodnik „Niedziela” z dodatkiem. Cena 10zł.
 12. Spotkanie chóru w środę o godz. 19.00.
 13. Zbiórka ministrantów w sobotę o godz. 10.00.
 14. Dzieci zapraszam do zakrystii po ziarenka.

Proboszcz