XXIX Niedziela Zwykła – 22.X.2023r.

1. Bóg zapłać za ofiary na Fundusz Nowego Tysiąclecia. Młodzież zebrała 835,25zł.
  2. Dzisiaj przypada Światowy Dzień Misyjny. Zbiórka do puszek po każdej Mszy Św. na potrzeby misji.
  3. Spotkanie z kandydatami do Bierzmowania z kl. I ponadpodstawowej w piątek o godz. 19.00.
  4. Za tydzień w niedzielę wieczór adoracji. Zapraszam na godzinę 15.15.
  5. Trwają Nabożeństwa Różańcowe. W niedzielę po Mszy Św. o godz. 16.45. a w ciągu tygodnia oprócz wtorku o godz. 17.30. We wtorki po Mszy Św. o godz. 8.00. Na Woli w niedziele o godz. 10.00 i w ciągu tygodnia pół godziny przed Mszą Świętą. Zapraszam dzieci, młodzież i dorosłych na wspólną modlitwę.
  6. Zostały już wystawione karki do wypisywania imion i nazwisk zmarłych za których będziemy się modlić w wypominkach rocznych ( w każdą niedzielę przed Mszą Św. o godz. 9.00 i o 10.30 na Woli Hankowskiej) i w wypominkach oktawalnych ( przez osiem dni od 01 do 08.11. różaniec i Msza Św. w intencji zmarłych).
  7. Jest już kalendarz na przyszły rok do którego możemy wpisywać intencje mszalne . Pamiętajmy o modlitwie za naszych zmarłych, o rocznicach urodzin, ślubów i innych intencjach.
  8. Dzisiaj zapraszam parafian z części Woli Hankowskiej na spotkanie dotyczące funkcjonowania tej części parafii i losów kapliczki w Woli Kiedrzńskiej. Spotkanie odbędzie się o godz. 18.00 w Domu Ludowym albo w kościele.
  9. W sobotę Święto Św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza.
  10. Do Waszych rodzin zostały rozesłane zaproszenia na z prośbą o wsparcie działań materialnych. Za zrozumienie serdecznie dziękuję. Dziękuję za już złożone ofiary.
  11. Dziękuję za wysprzątanie kościoła rodzinie mającej uroczystość ślubną. Bardzo proszę o przygotowanie świątyni następne rodziny z ul. Olchowej.
  14. Zbiórka ministrantów w sobotę o godz. 10.00.
  15. Dzieci zapraszam do zakrystii po ziarenka.