XXVII Niedziela Zwykła – 8.X.2023r.

 1. Spotkanie z uczniami kl. VII i VIII kandydatów do Sakramentu Bierzmowania w czwartek o godz. 19.00.
 2. Spotkanie z kandydatami do Bierzmowania z kl. I ponadpodstawowej w piątek o godz. 19.00.
 3. W przyszłą niedzielę przypada XXIII Dzień Papieski pod hasłem „Jan Paweł II – Cywilizacja życia”. Młodzież będzie zbierała ofiary na Fundację Nowego Tysiąclecia fundująca stypendia dla młodzieży z ubogich rodzin.
 4. Trwają Nabożeństwa Różańcowe. W niedzielę po Mszy Św. o godz. 16.45. a w ciągu tygodnia oprócz wtorku o godz. 17.30. We wtorki po Mszy Św. o godz. 8.00. Na Woli w niedziele o godz. 10.00 i w ciągu tygodnia pół godz. Przed Mszą Świętą. Zapraszam dzieci, młodzież i dorosłych na wspólną modlitwę.
 5. Zostały już wystawione karki do wypisywania imion i nazwisk zmarłych za których będziemy się modlić w wypominkach rocznych ( w każdą niedzielę przed Mszą Św. o godz. 9.00 i o 10.30 na Woli Hankowskiej) i w wypominkach oktawalnych ( przez osiem dni od 01 do 08.11. różaniec i Msza Św. w intencji zmarłych).
 6. W piątek Bł. Honarata Koźmińskiego.
 7. Do Waszych rodzin zostały rozesłane zaproszenia na z prośbą o wsparcie działań materialnych. Za zrozumienie serdecznie dziękuję. Dziękuję za już złożone ofiary.
 8. Dziękuję za wysprzątanie kościoła rodzinom z ul. Wiśniowej. Bardzo proszę o przygotowanie świątyni rodziny z ul. Parkowej i Brzozowej.
 9. Polecam tygodnik „Niedziela” z dodatkiem. Cena 10zł.
 10. Spotkanie chóru w środę o godz. 19.00.
 11. Dzieci zapraszam do zakrystii po ziarenka.
 12. Zapowiedzi:

Krzysztof Małek, 1997r., kawaler, Częstochowa

Sara Podlejska, 1997r., panna, Wola Kiedrzyńska

Zapowiedź 2

Proboszcz