Uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego – 31.III.2024r

1. Serdecznie dziękuję za wielkie zaangażowanie w przygotowaniu Świąt: Za liczny udział w liturgii Niedzieli Palmowej, za urządzenie Grobu Pańskiego – p. Magdzie Bałdys, Magdzie Pacuda i wielu innym osobom za przygotowanie Ciemnicy, p. Organistce – p. Dominice, paniom przygotowującym świątynię na poszczególne dni, p. Halinie i wielu innym, paniom i panom którzy byli zawsze gotowi do pracy, Służbie Liturgicznej Ołtrza, Wojownikom Maryi, za przygotowanie procesji i wszystkim biorącym udział w Triduum.
  2. Dzisiaj przeżywamy dzień Zmartwychwstania Pańskiego. Msze św. o godz. 600,9.00, 1200 i 1600 a na Woli o godz. 1030. Osiem pierwszych dni obchodzimy jako Uroczystości Pańskie.
  3. Jutro drugi dzień Świąt Wielkanocnych. Msze św. Jak w każdą niedzielę. Zbiórka do puszek na KUL. Za złożone ofiary składam serdeczne Bóg zapłać.
  4. I piątek miesiąca. Spowiedź o godz. 17.30 i Msza św. Z nabożeństwem o godz. 18.00. Na Woli Hankowskiej spowiedź o godz. 16.15 i Msza Św. o godz. 16.30.
  5. I sobota miesiąca. Msza Św. Z Nabożeństwem Fatimskim o godz. 18.00.
  6. Za tydzień Niedziela Miłosierdzia Bożego. Po mszy św. o godz. 1600 Koronka do Miłosierdzia Bożego.
  7. Zachęcam do zgłaszania się na pielgrzymkę do Wielunia na Nawiedzenie kopii obrazu Matki Bożej Częstochowskiej. Pojedziemy z pielgrzymami z innych parafii z dekanatu 6 kwietnia w sobotę. Wyjazd o godz. 8.00 i powrót po południu. Będzie to początek naszego przygotowania do przyjęcia Matki Jasnogórskiej w naszej parafii.
  8. Serdecznie dziękuję za zafundowanie obrazu Św. Teresy od Dzieciątka Jezus rodzinie Żak z ul. Berberysowej i rodzinie Boryńskich z ul. Świerkowej.
  9. Dziękuję za wysprzątanie kościoła rodzinom z ul. Długiej – pp. Wróż, Nowak, Matyjas. Bardzo proszę o przygotowanie świątyni rodziny z ul. Długiej – pp. Kłok, Wochal, Sekret .
  12. Dzieci zapraszam do zakrystii po ziarenka.
  13. Zachęcam do zabierania „Dobrych Nowin”