Niedziela Miłosierdzia Bożego – 7.IV.2024r.

 1. Bóg zapłać za złożone ofiary do puszek na uczelnie katolickie. Zebrano 448,08zł.
 2. Bóg zapłać za udział w pielgrzymce do Wielunia na przywitanie kopii Obrazu MB Jasnogórskiej w naszej archidiecezji – była transmitowana przez Telewizję „TRWAM”.
 3. Dzisiaj Niedziela Miłosierdzia Bożego. Po mszy św. o godz. 1600 Koronka do Miłosierdzia Bożego. Rozpoczyna się 80 Tydzień Miłosierdzia. Zbiórka do puszek na „Fundusz Caritas” na prowadzenie Domu Samotnej Matki i Dziecka w naszej Archidiecezji.
 4. Jutro przypada Uroczystość Zwiastowania Pańskiego – dzień świętości życia. Msze św. O godz. 8.00 i 18.00 a na Woli o godz. 17.00. Zbiórka ofiar do puszek na „Fundusz Ochrony Życia
 5. Za tydzień przypada Niedziela Biblijna.
 6. Za tydzień w niedzielę 14 kwietnia przypada szóste Święto Chrztu Polski. Pamiętajmy o przyozdobieniu domów flagami narodowymi.
 7. Za dwa tygodnie 21 kwietnia przypada Niedziela Dobrego Pasterza – odpust w naszej parafii. Celebransem i kaznodzieją będzie ks. kan. Dr Jarosław Grabowski – Redaktor Naczelny tygodnika „Niedziela”. Przygotujmy się na ten dzień przez spowiedź i przygotowanie uroczystości aby uczcić naszego patrona i uzyskać odpust, który możemy ofiarować za samych siebie lub za zmarłych.
 8. Dziękuję za wysprzątanie kościoła rodzinom z ul. Długiej – pp. Kłok, Wochal, Sekret. Bardzo proszę o przygotowanie świątyni rodziny z ul. Długiej – pp. Wróż, Leszczak, Kłaczyńscy .
 9. Polecam tygodnik „Niedziela” z dodatkiem. Cena 10zł.
 10. Spotkanie chóru w środę o godz. 19.00.
 11. Dzieci zapraszam do zakrystii po ziarenka.

Proboszcz