III Niedziela Wielkanocna – 14.IV.2024r.

1. Bóg zapłać za złożone ofiary do puszek na Fundusz „Caritas”. Zebrano 408,87zł.
  2. Dzisiaj przypada Niedziela Biblijna i rozpoczyna się XVI Ogólnopolski Tydzień Biblijny.
  3. Dzisiaj przypada szóste Święto Chrztu Polski – 1058 rocznica Chrztu Polski. Pamiętajmy o przyozdobieniu domów flagami narodowymi.
  4. Zapraszam na demontaż Grobu Pańskiego jutro w poniedziałek na godz. 18.30.
  5. Za tydzień 21 kwietnia przypada Niedziela Dobrego Pasterza – odpust w naszej parafii. Celebransem i kaznodzieją będzie ks. kan. Dr Jarosław Grabowski – Redaktor Naczelny tygodnika „Niedziela”. Przygotujmy się na ten dzień przez spowiedź i przygotowanie uroczystości aby uczcić naszego patrona i uzyskać odpust, który możemy ofiarować za samych siebie lub za zmarłych.
  6. Dziękuję za wysprzątanie kościoła rodzinom z ul. Długiej – pp. Wróż, Leszczak, Kłaczyńscy. Bardzo proszę o przygotowanie świątyni rodziny z ul. Długiej – pp. Ziebaczewscy, Bachniak, Operacz, Bareła .
  9. Dzieci zapraszam do zakrystii po ziarenka.
  10. Zbiórka ministrantów w sobotę o godz. 10.00.