XXXII Niedziela Zwykła – 6.XI.2022r.

 1. Dzisiaj po Mszy Św. o godz. 12.00 będzie można uczestniczyć w Zaduszkach w wykonaniu dzieci ze szkoły.
 2. We wtorek kończy się Oktawa Uroczystości Wszystkich Świętych. W przyszłą niedzielę pierwsze wypominki roczne. Można jeszcze podawać kartki z nazwiskami naszych zmarłych do wypominków rocznych.
 3. W piątek 11 listopada przypada Narodowe Święto Niepodległości. Msze Święte o godz. 9.00 i 12.00 a na Woli o godz. 10.30.
 4. Spotkanie młodzieży przygotowującej się do Sakramentu Bierzmowania z kl. I i starszych ponadpodstawowych w środę o godz. 19.00.
 5. W przyszłą niedzielę Światowy Dzień Ubogich. Do 04 grudnia będzie można składać ofiary w postaci produktów spożywczych i chemii gospodarczej, które będą przez „Caritas” przesłane do diecezji Żytomiersko – Kijowskiej na Ukrainie.
 6. Od dzisiaj można zgłaszać kandydatów do Duszpasterskiej Rady Parafialnej. W przyszłą niedzielę będzie zamknięcie możliwości zgłaszania kandydatów a 20 listopada w niedzielę odbędzie się głosowanie na kandydatów.
 7. W środę Święto Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej, w czwartek wspomnienie Św. Leona Wielkiego, w piątek Św. Marcina z Tours i w sobotę Św. Jozafata.
 8. Dziękuję za wysprzątanie kościoła rodzinom z ul Długiej – p. Mazur, Dudek, Hertman. Bardzo proszę o przygotowanie naszej świątyni na niedzielę następne rodziny z ul Długiej. Sugeruję okolice rodzin: Stroszajn, Murek, Kweczke.
 9. Polecam tygodnik „Niedziela” z dodatkiem. Cena 10zł.
 10. Spotkanie chóru w piątek o godz. 19.00.
 11. Zbiórka kandydatów na ministrantów w sobotę o godz. 10.00.
 12. Dzieci zapraszam po ziarenka do zakrystii.

Proboszcz