XXXIII Niedziela Zwykła – 13.XI.2022r.

1. Dzisiaj przypada Światowy Dzień Ubogich. Do 04 grudnia będzie można składać ofiary w postaci produktów spożywczych i chemii gospodarczej, które będą przez „Caritas” przesłane do diecezji Żytomiersko – Kijowskiej na Ukrainie.
  2. W środę 16 listopada Uroczystość Odpustowa z ok. wspomnienia NMP Matki Miłosierdzia. Msza Św. o godz. 17.00.
  3. Za tydzień Niedziela Chrystusa Króla Wszechświata. Po Mszy Św. o godz. 12.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i modlitwa litanią do Najświętszego Serca Jezusowego i akt poświęcenia rodzaju ludzkiego Jezusowi Chrystusowi Królowi. Po wszystkich Mszach Św. zbiórka do puszek na Nuncjaturę Apostolską.
  4. Spotkanie młodzieży przygotowującej się do Sakramentu Bierzmowania z kl. I i starszych ponadpodstawowych w czwartek o godz. 19.00.
  5. Do dzisiaj proszę zgłaszać kandydatów do Duszpasterskiej Rady Parafialnej. 20 listopada w niedzielę odbędzie się głosowanie na kandydatów.
  6. W czwartek wspomnienie Św. Elżbiety Węgierskiej, w piątek Bł. Karoliny Kózkówny
  7. Dziękuję za wysprzątanie kościoła rodzinom z ul Długiej. Bardzo proszę o przygotowanie naszej świątyni na niedzielę następne rodziny z ul Długiej. Sugeruję okolice rodzin: Nabiałczyk, Nabiałczyk, Respondek.
  10. Zbiórka kandydatów na ministrantów w sobotę o godz. 10.00.
  11. Dzieci zapraszam po ziarenka do zakrystii.
  12. Zapowiedzi:

Michał Grabowski, 1999r., kawaler, Wierzchowisko